top of page

PRIVAATSUSPOLIITIKA

Küpsis on väike tekstifail, mille veebilehe server salvestab Sinu arvutisse või seadmesse. See võimaldab mäletada külastaja tegevusi ja eelistusi, et ei peaks neid igakordselt uuesti sisestama, kui külastate veebisaiti uuesti või kui liigute ühelt lehelt teisele.

 

Küpsised on laialdaselt kasutatavad selleks, et tagada kodulehtede töötamine või efektiivsus, sest need pakuvad kodulehe omanikule informatsiooni kodulehe töö kohta.

Biometaan OÜ poolt hallatav bioon.ee veebileht kasutab järgnevat tüüpi küpsiseid: hädavajalikud, funktsionaalsed, turunduse ja statistilised küpsised.

Hädavajalikud küpsised – on küpsis, mis on hädavajalik veebilehel ringi liikumiseks ja selle põhifunktsioonide kasutamiseks, veebilehe toimimiseks. Hädavajaliku küpsise puudumisel ei ole võimalik kasutada kõiki veebilehe põhifunktsioone.

Statistilised küpsised – on küpsis, mis võimaldab veebilehel meelde jätta külastaja poolt tehtud varasemad valikud ning seeläbi pakkuda tõhusamaid ja isikupärasemaid funktsioone, võimaldab sama külastaja äratundmise korduval sama veebilehe külastamisel teatud ajaperioodi vältel, et pakkuda seeläbi paremat kasutajakogemust teatud sätete ja eelistuste meelespidamise või statistika kogumise eesmärgil.

Turunduse küpsised - Neid küpsiseid kasutatakse reklaami tõhususe jälgimiseks, et pakkuda asjakohasemat teenust ja pakkuda paremaid reklaame vastavalt teie huvidele.

Funktsionaalsed küpsised  - Need küpsised koguvad andmeid, et mäletada kasutajate tehtud valikuid, et parandada ja pakkuda personaalsemat kasutuskogemust. 

Kui isik võtab Biometaan OÜ-ga ühendust veebilehe vormi kaudu (kontakt lehel), salvestatakse emaili aadress, et isikuga ühendust võtta. Emaili addresse ei kasutata muudel eesmärkidel. 

Kolmandate osapoolte küpsised pärinevad meie teenusepakkujalt ning neid kasutatakse veebiliikluse analüütikas bioon.ee veebilehel kasutame kolmandate osapoolte (Google Analytics) küpsiseid.

 

Kolmandate osapoolte teenused ei kuulu Biometaan OÜ kontrolli alla ning teenuseosutajad võivad igal ajal muuta oma kasutustingimusi, küpsiste otstarvet jne, seepärast soovitame alati tutvuda ka kolmanda osapoole privaatsuspoliitikaga ning küpsiste seadetega.

 

Statistilised küpsised, mida käesoleval veebilehel kasutatakse, pärinevad kolmandalt osapoolelt. Kasutusel on Google Analytics veebianalüüsi teenus, mida pakub Google LLC. Google poolt paigaldatakse külastaja seadmesse küpsiste komplekt, mille abil kogutakse teavet veebilehe kasutamise kohta ning esitatakse veebilehe kasutusstatistikat. Google Analytics veebianalüüsi tööriist võimaldab veebilehe omanikul mõista ning analüüsida, kuidas külastajad veebilehte kasutavad. Kogutud teave saadetakse külastaja veebilehitseja poolt Google serveritele. Külastajate isikuandmeid seejuures Google serveritele ei edastata.

 

Google Analytics küpsiste kohta on võimalik täiendavat infot lugeda siit: https://developers.google.com/analytics

bottom of page